Gerbūnis

images/zaib/1.png
images/zaib/2.png
images/zaib/3.png
Segunda, 15 Jul 2024
Inžinerinė veikla
There are no translations available.

Mūsų ilgametė patirtis ir žinios leidžia atlikti FIDIC Inžinieriaus funkcijas pagal FIDIC Rangovo projektuojamų statybos ir inžinerinių darbų Projektavimo ir Statybos bei Įrangos sutarties sąlygas. FIDIC Inžinieriaus paslaugos apima tarptautinius standartus apimantį kokybišką  visapusišką statybos, montavimo ir paleidimo darbų bei su jais susijusios veiklos priežiūrą. Mes užtikriname efektyvų projektų įgyvendinimą ieškodami optimalių sprendimų sėkmingam jų įgyvendinimui atsižvelgiant į visų sutarties Šalių interesus ir lūkesčius.

Mūsų įmonėje dirbantis inžinieriai teikia profesionalias statybos darbų techninės priežiūros paslaugas. Atsakingai ir glaudžiai bendradarbiaudami su Užsakovu kontroliuoja statinių statybos darbų ir įrenginių montavimo darbų kokybę bei eigą.   Mes tinkamai vykdome įvairių statinių – pramonės, komercinės ir visuomeninės paskirties pastatų, gyvenamųjų namų, inžinerinių , susisiekimo sistemos ir komunikacijų objektų , hidrotechninių statinių ir kitų statinių  statybos techninę priežiūrą.

Kviečiame aktyviai į mus kreiptis visais Jums rūpimais klausimais susijusiais su statybų objektų inžinerine veikla. Visos konsultacijos teikiamos nemokamai !!!

Tel. nr. +37061673039 arba el. p.  Este endereço de e-mail está protegido de spam bots, pelo que necessita do Javascript activado para o visualizar